19SS

naciai 1

Faschismus trägt viele Farbe – šūkavo jaunieji naciai, linksmindami vakarėjančioje Eisenach’o rotušės aikštėje susirinkusius bėgikus ir erzindami rudojo – kairiojo sparno bijančius vokiečius. Visi aplinkui užsikrėtė ta spalvota energija, o aš tikėjausi, kad rytojaus bėgimas bus toks pats – energingas, ryškus. Pasirodo, klydau. Ateinanti diena persismelkė nacių mėgiama – juoda splava. Pagalvosite, visai išpuikau, atbėgau ketvirtas, o nusišneku apie mėnulio užtemimą.

Nežinau, ar kam teko pralošti pokerio partija, einant va bank kai rankoje turite straight flush, bet nuo prizinės vietos atsilikus vos 19s jausmas panašus. Kai tiek nedaug trūksta iki užsibrėžto tikslo pradedi galvoti ką padarei ne taip, kur galėjai atsilošti tas kelias sekundes. O taupyti buvo kur: nereikėjo stoviniuoti maitinėlėse (sūnaus Danieliaus naujadaras), geriau orientuotis neklaidžiojant trasoje ir, aišku, bėgti į visas įkalnes, nedarant jokių nuolaidų.

naciai 2

Kai suvoki, kad nepasiskė dėl paties smulkių klaidų, tas pradeda erzinti ir gali užknisti negyvai. Gerai, kad pergyvenau labai trumpai, vis iš naujo skriedamas Eisenach’o aukštumomis ir skaičiuodamas kaip galėjau sutaupyti niekingas 19s.

Esu daug laimingesnis finišuodamas 19-tas negu 4-tas. Kvaila, bet „vyriškumo“ matavimasis taip užkelia testosterono lygį, kad norėti mažiau tiesiog nesinori. Nugalėtojai pasiima viską, looseriai – nieko. Gott mit uns.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s