NESKAITYKITE ŠITO BLOGO, NES JĮ PASKAITYS KITI

26

Viena iš priežasčių, kodėl dabar skaitote šį internetinį dienoraštį yra ta, kad aš jūsų paprašiau arba, kaip nepatyręs interneto vartotojas, atsidarėte mano siųstą brukalą. Nusprendžiau rašyti jūsų paskatintas ir norėdamas pasidalinti įspūdžiais ir mintimis. Toks bendravimas su draugais mažų mažiausiai būtų narciziškas ar net mazohistiškas, todėl šis dienoraštis daugiau skirtas pažįstamiems, bendradarbiams ir svarbiausia bėgikams.

Aš nesu profesionalus bėgikas, bet daugiau nei per dešimt metų sukauptos žinios prašosi į laisvę. Šiandien internetas pilnas visokiausių patarimų bėgikams, egzistuoja milijonai blogų, bėgimo marketingas pasiekė neregėtas aukštumas, o kiekvienas, sutiktas gatvėje, jei dar nerisnoja, tai slaptai viliasi pradėti rytoj. Atrodytų, apie šią sporto šaką nebereikia rašyti, nes kas antras lietuvis yra pusiau profesionalas. Gal ir taip, o gal ir ne. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Vieni rašo, kiti – ne. Ir jei mano rašymas prisidės prie keletos naujų bėgikų atsiradimo – būsių laimingas.

Aš nesu rašytojas ir tikriausai lietuvių kalbos mokytojas nepagirtų manęs už gremėzdiškus sakinius, nemokšiškai pavartotą padalyvį ar ne laiku ir ne vietoj padėtą kablelį, bet tikrai parašytų dešimtuką už pastangas ir rekomenduotų į mokyklos bėgimo rinktinę. Kartais aš rašau sau, kartais – jums ir kai kada Prezidentei. Vieni rašiniai man patinka labiau, kiti – visai nepatinka. Vienus rašinius draugai vadina šedevrais, kitus tiesiog siūlo ištrinti. Kaip visada skonių įvairovė, bet čia juk svarbiausia – jūsų nuomonė. Na, iš tikrųjų gal ji ir nelabai svarbi, bet idėjas ir patarimus visada smagu išgirsti.

Kartais aš dar gyvenu čia:

http://www.facebook.com/pages/D2G2/554819207866033

http://www.movescount.com/members/D2G2

Advertisements

3 thoughts on “NESKAITYKITE ŠITO BLOGO, NES JĮ PASKAITYS KITI

 1. Neišlaikau Gediminai be savojo trigrašio įterpimo – rašyk, būtinai rašyk, rašyk kas benutiktų, rašyk kur bebūtum 🙂
  Tavo žinos, pasakojimai veikia, kaip stipriausias stimuliatorius nenusileisti pirmiausia sau, nesitaikstyti su blogybėmis, siekti užsibrėžtų tikslų, susigalvoti naujų – juk tik taip susivoki, kad esi gyvas, o ne plauki, kaip koks š……pasroviui…..:)

 2. Kęstuti,
  visada malonu išgirsti jūsų trigrašį, nes jūs turite savo nuomonę ir nebijote jos tėkšti tiesiai į akis.
  Pasyvumas ir susilaikymas visada buvo ir yra dvi blogybės pražudžiusios ne vieną valstybę ir organizaciją. Aš kol kas nežadu sustabarėti ir tylėti, o mano žodžiai te liejasi laisvai 🙂
  Dėkui už palaikymą

  • Gediminai jaučiu didžiulį pasitenkinimą suprasdamas – kol yra Žemėje bent vienas nesitaikstantis, siekantis, kuriantis, norintis, bandantis įvairiapusiškai savo galimybes, teisingas, pagaliau protingas, atvira siela Žmogus – mes, mūsų vaikai, anūkai, pagaliau Valstybė, Žemė – nepražūsime,
   gyvenimas bus gražus, o gyventi yra gerai. O bėgimas tepadaro mus dar stipresnius ir geresnius 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s